Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Печеряга С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Печеряга С. В. 
Особливості загального коагуляційного потенціалу при низькій плацентації в I триместрі гестації / С. В. Печеряга // Буков. мед. вісн.. - 2015. - 19, № 2. - С. 149-151. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обстежено 45 вагітних із розміщенням хоріона в дні та тілі матки і 50 вагітних із низьким розміщенням хоріона в терміні 5 - 12 тиж гестації. Вивчено показники загального коагуляційного гемостазу крові. Дійшли висновку, що за низької плацентації в I триместрі гестації спостерігається активація прокоагулянтних механізмів крові за рахунок внутрішнього шляху згортання крові.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кравченко О. В. 
Кількісна характеристика вільозних утворень у хоріоні при його низькому розташуванні у вагітних у ранні терміни гестації / О. В. Кравченко, С. В. Печеряга // Буков. мед. вісн.. - 2015. - 19, № 3. - С. 82-84. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

За допомогою морфометричного та імуногістохімічного методів в ранні терміни гестації проведено вивчення морфологічних особливостей хоріона за його низького розташування. Одержано нові результати, які свідчать про зниження відсотка трофобластичних, вільозних відростків і проліферативного індексу в трофобласті вільозних утворень, особливо в термін гестації 9 - 12 тиж. вагітність ранніх термінів, низьке розміщення хоріона, морфологічні зміни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Печеряга С. В. 
Профілактика виникнення порушень фетоплацентарного комплексу в ранні терміни гестації при низькій плацентації / С. В. Печеряга, І. М. Маринчина // Буков. мед. вісн.. - 2018. - 22, № 2. - С. 70-75. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - розробка нових методів профілактики первинної плацентарної дисфункції (ПД) у ранніх термінах гестації за низької плацентації (НП). Проведено обстеження 119 вагітних із НП. Даний діагноз встановлювався з 6 - 7 тиж гестації на підставі ехографічного дослідження. Основну групу створили 64 вагітних із низьким розташуванням хоріона, яким проводилася профілактика дисфункції плаценти з ранніх термінів гестації, розробленим авторами комплексом медикаментозних засобів, та контрольну групу - 55 жінок із НП, яким не проводилася профілактика ПД із ранніх термінів гестації. Лікувально-профілактичний комплекс включав: лютеїну, екстракт гінкго білоби, фоліо та біолектру. В основній та контрольній групах вагітних із НП було досліджено стан синтетичної функції за рівнями в крові білків вагітності: трофобластичного beta-глікопротеїну (ТБГ), alpha-мікроглобуліну фертильності (АМГФ) та гормональної функцій фетоплацентарного комплексу: хоріонічний гонадотропін (ХГ), прогестерон, плацентарний лактоген (ПЛ) і естрадіол. Обстеження проводились у 9 - 12 тиж гестації. За даними проведеного дослідження у вагітних основної групи відзначалося достовірне збільшення гормональних показників, зокрема ХГ, прогестерону та ПЛ, у порівнянні з контрольною групою. Також у вагітних із застосуванням профілактичного комплексу майже удвічі збільшилася концентрація ТБГ та на 29,2 % рівень АМГФ. Частота ускладнень вагітності в I триместрі в основній групі, де проводилася профілактика ПД з ранніх термінів гестації була достовірно меншою, ніж у групі контролю. Висновки: запропонований комплекс профілактики первинної плацентарної дисфункції за аномальної плацентації, у першу чергу, сприяє ліквідації гормонального та білкового дисбалансу в системі "мати - плацента - плід", надає змогу покращити матково-плацентарний кровообіг і мікроциркуляцію, покращити метаболічну функцію плаценти. Необхідність проведення профілактики первинної плацентарної дисфункції за НП підтверджується зменшенням частоти виникнення загроз переривання вагітності без кровотечі та з кровотечею.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Печеряга С. В. 
Профілактика розвитку первинної плацентарної дисфункції при низькому розміщенні хоріона / С. В. Печеряга, І. М. Маринчина // Буков. мед. вісн. - 2020. - 24, № 4. - С. 80-84. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - розробка нових методів профілактики первинної плацентарної дисфункції (ПД) за низької плацентації у ранні терміни гестації. Проведено обстеження 119 вагітних із низькою плацентацією в I триместрі гестації. Основну групу створили 64 вагітних із низьким розташуванням хоріона, яким проводилася профілактика дисфункції плаценти з ранніх термінів гестації, розробленим авторами комплексом медикаментозних засобів, та контрольну групу - 55 жінок із низькою плацентацією, яким не проводилася профілактика ПД із ранніх термінів гестації. Лікувально-профілактичний комплекс включав: препарат лютеіна, екстракт гінкго білоби, фоліо та біолектру. В основній та контрольній групах всім вагітним проведено доплерометричне дослідження в маткових і спіральних артеріях, а також визначено об'єм хоріона та показники об'ємного кровотоку в хоріоні. Під час доплерометричного дослідженно в основній групі відзначено зниження всіх індексів резистентності в маткових та спіральних артеріях, а також спостережено достовірне збільшення об'єму хоріона та індексу васкуляризації за трьохмірної ехографії у порівнянні з контрольною групою. Висновки: запропонований комплекс лікувально-профілактичних засобів (препарат лютеіна, екстракт гінкго білоби, фоліо та біолектру) сприяє нормалізації матково-хоріального кровотоку, відновленню ефективних ембріо-хоріальних взаємовідносин та значно знижує частоту подальшого розвитку первинної плацентарної дисфункції у вагітних із низьким розміщенням хоріона в ранні терміни гестації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Печеряга С. В. 
Профілактика та лікування первинної плацентарної дисфункції при аномальному розміщенні плідного яйця в матці : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / С. В. Печеряга; Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. - Львів, 2017. - 22 c. - укp.

Визначено критерії діагностики первинної плацентарної дисфункції при розташуванні хоріону в нижніх відділах матки. Виділено групу ризику виникнення аномальної плацентації: жінки від 30 років, з порушенням менструальної функції, обтяженим репродуктивним анамнезом, гінекологічними та екстрагенітальними захворюваннями в анамнезі. Доведено доцільність визначення показників системи гемостазу, гормонів та білків зони вагітності при низькій плацентації в 1 триместрі гестації. Визначено діагностично-прогностичну цінність дослідження кровоплину та об’єму хоріону у вагітних із низькою плацентацією. На основі отриманих результатів розроблено, апробовано та впроваджено в практику пологодопоміжних закладів комплекс профілактики та лікування плацентарної дисфункції при низькій плацентації, що дозволило провести корекцію гормональної, білоксинтетичної функції, системи гемостазу, покращити допплерометричні показники у маткових та спіральних артеріях, а також знизити рівень ускладнень вагітності та пологів, передчасного відшарування плаценти, асфіксій новонароджених тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Печеряга С. В. 
Гормональна функція фетоплацентарного комплексу у вагітних при низькому розміщенні хоріона / С. В. Печеряга, І. М. Маринчина // Укр. журн. Здоров'я жінки. - 2022. - № 3. - С. 31-35. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
7.

Печеряга С. В. 
Профілактика ускладнень вагітності та пологів при низькій плацентації / С. В. Печеряга, І. М. Маринчина // Буков. мед. вісн. - 2021. - 25, № 3. - С. 83-88. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2 + Р716.222

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського